QXL.dkSøg16 søgeresultater
  • Aluminia(16)
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 7/6/2020 15:52 0
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 8/6/2020 15:44 0
aluminia ALUMINIA 8/6/2020 21:52 0
aluminia boernehjaelpsfigur konen med aeggene Aluminia Børnehjælpsfigur - Konen med æggene - 9/6/2020 11:20 0
350,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur bondeknoesen hans Aluminia Børnehjælpsfigur - Bondeknøsen Hans - 9/6/2020 11:24 0
350,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserpige Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserpige - 9/6/2020 11:26 0
350,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigur skovserdrengen Aluminia Børnehjælpsfigur - Skovserdrengen- 9/6/2020 11:28 0
350,- DKK
aluminia marmeladekrukke Aluminia marmeladekrukke 9/6/2020 19:16 0
4 par kaffekopper blaa kant ny pris 4 PAR KAFFEKOPPER BLÅ KANT NY pris 10/6/2020 16:20 0
aluminia boernehjaelpsfigurer dreng og pige med kurv samlet Aluminia børnehjælpsfigurer - dreng og pige med kurv/samlet 10/6/2020 16:36 0
390,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 10/6/2020 22:56 0
190,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 11/6/2020 13:04 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 12/6/2020 10:30
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 15/6/2020 15:04 0
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 17/6/2020 20:01 0
195,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 20/6/2020 14:36
1780,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

Opdateret: 6/6/2020 21:59.