QXL.dkSøg15 søgeresultater
  • Aluminia(15)
solbjerg vase baeger pokal Solbjerg vase/bæger/pokal 16/10/2019 21:01
350,- DKK
aluminia ALUMINIA 17/10/2019 19:33 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 18/10/2019 09:56
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 18/10/2019 14:28 0
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 22/10/2019 20:22 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 23/10/2019 23:10 0
1300,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 24/10/2019 19:27 0
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 26/10/2019 14:02
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 26/10/2019 22:24 0
215,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 28/10/2019 09:40 0
800,- DKK
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 29/10/2019 13:58 0
950,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 29/10/2019 14:18 0
300,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 29/10/2019 14:30 0
300,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 29/10/2019 14:34 0
300,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 29/10/2019 14:34 0
400,- DKK

Viser: 1-15  af  15  linjer

Opdateret: 15/10/2019 19:29.