QXL.dkSøg5 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(5)
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 7/6/2020 14:47 0
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 8/6/2020 21:51 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 8/6/2020 21:51 0
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 13/6/2020 10:28 0
dan ild tangent DAN-ILD. TANGENT. 15/6/2020 15:12 0

Viser: 1-5  af  5  linjer

Opdateret: 6/6/2020 22:39.