QXL.dkSøg9 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(9)
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 15/10/2019 20:32 0
300,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 16/10/2019 08:15 0
300,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 17/10/2019 19:32 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 17/10/2019 19:32 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 20/10/2019 18:09 0
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 21/10/2019 08:12 0
299,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 21/10/2019 21:52
220,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 28/10/2019 15:23 0
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 29/10/2019 14:12 0

Viser: 1-9  af  9  linjer

Opdateret: 15/10/2019 19:31.